Akışkan Yataklı Dondurucu

Akışkan Yataklı Dondurucu

Akışkan tünel dondurucu, dilimlenmiş veya doğranmış sebzeler, meyveler ve çileklerden et, kümes hayvanları, küçük balık veya karides gibi deniz ürünleri ve küçük süt ürünleri veya pişmiş ürünlere kadar değişebilen küçük gıda parçalarını dondurmak için kullanılır.

Dondurucu, geleneksel yöntemlerden %20 daha yüksek bir ısı değişimi ile en son sıvı besleme yöntemini kullanan, yüksek verimli ve hijyenik bir evaporatör ile donatılmıştır. Farklı ürün dondurma uygulamalarını karşılayan yarı akışkan ve tam akışkan olmak üzere iki çeşidimiz vardır.


  • Akışkan yataklı dondurucu, temizlenmesi kolay ve korozyona dayanıklı, gıda sınıfı paslanmaz çelik hasır bir kayış kullanılır.
  • Mükemmel soğutma performansı için paslanmaz çelik santrifüj fan ile donatılmıştır.
  • Dondurulmuş ürünlerin tek bir dondurma etkinliğini sağlamak için konveyör bandı için bir çarpma cihazı ile donatılmıştır.
  • Akışkanlaştırılmış tünel dondurucu, panel üretimi için hem enerji verimli hem de yüksek kaliteli ithal bir soğuk hava deposu yalıtımlı panel üretim hattı kullanır.
  • Dondurma ekipmanı, kullanıcıların çalıştırması ve bakımı kolay olan akıllı bir merkezi kontrol sistemi, otomatik algılama cihazı ve uyarı ışıklarıyla donatılmıştır.
Verimli Santrifüj Fan
Farklı senaryolara uygun çeşitli yüksek verimli fanlar arasından seçim yapıyoruz.
Titreşim Cihazı
Dondurma kalitesini artırmak, ürünü ayrı tutmak ve dondurma kapasitesini artırmak için farklı ürünler için çeşitli yardımcı cihazlar.
CIP Oto Temizleme Sistemi
Farklı temizleme modları isteğe bağlıdır. Gıda güvenliği üretiminin sıhhi gereksinimlerini karşılamak için hızlı dondurulmuş makinenin içini her yönden temizleyin ve dezenfekte edin.
Tamamen Kaynaklı Zemin
Açık yapı tasarımı temizlemeyi kolaylaştırır. Opsiyonel olarak tamamen kaynaklı muhafaza mevcuttur.
Meyve ve Sebze Ürünleri
Unlu Mamüller
Et
Hazır Yemek

Bize Ulaşın