Kare Giriş.
Square Technology Group Co. Ltd (eski adıyla Nantong Square Freezing & Heating Mechanical Equipment Co. Ltd.) Şanghay borsasında işlem gören bir şirkettir. şirket oldu 30 yılı aşkın süredir dondurma sistemleri üretimi ve bir Çin'deki en büyük endüstriyel dondurucu üreticisi.
Square Technology Group Co., Ltd. (bundan böyle Nantong Square olarak anılacaktır), 1986 yılında Bay Huang Jie tarafından kurulmuştur. Kapsamlı avantajlara sahip lider bir yerli soğuk zincir ekipmanı üreticisidir.
Müşteriler : Tyson gıdaları, Cargill, Uniliver, OSI, CPF, BIMBO vb. dahil olmak üzere çok çeşitli uluslararası kuruluşlara hizmet veriyoruz.
Ana ürünler :Sıcak satış ürünlerimiz arasında IQF dondurucular, soğutma sistemi, PIR/PU paneller ve ünite soğutucuları bulunur.
Üretim kapasitesi :Fabrikamız 640 hektar (6400,000 metrekare) bir alanı kaplamaktadır ve şirketimiz şu ana kadar 1500'den fazla çalışanı işe almıştır. Ayrıca sıkı kalite kontrol için dikey olarak entegre üretim yapısını benimsiyoruz.
Ar-Ge : CE, ASME, PED, U2, CSA, CRN sertifikalarına ve 300'den fazla patente ve 350'den fazla mühendise sahibiz.
Hizmet : 200'den fazla servis teknisyeni ile global servis ağını kurduk.
pazar: 3000'den fazla müşteriye hizmet verdik ve 5000'den fazla kurulumu başarıyla gerçekleştirdik.
Dikey Entegre İmalat
Square Technology, evaporatör, PIR panelleri, kayış, yapı, basınçlı kaplar vb. dahil olmak üzere en önemli parçaları kendi bünyesinde yapan tek IQF üreticisidir. Bu model, şirketin ...
Yenilikçilik
Hızlı Dondurma: Hava akış düzeni, donma süresini kısaltmak, gıda dehidrasyonunu ve en iyi ısı transferini en aza indirmek için optimize edilmiştir. Daha düşük enerji tüketimi: Square Tech, geleneksel soğuk zinciri kırmaya devam ediyor ...
Kilometre Taşları
2014 yılında ilk karton dondurucu geliştirildi. Et için günlük dondurma kapasitesi 500 ton/gün'e ulaşabilir; 2016 yılında Şanghay Menkul Kıymetler Borsasında halka arz; 2017'de Bimbo, Bama, Dr Oetker dahil olmak üzere çok uluslu fırınlara sağlanan fırın soğutma, prova, dondurma ve işleme toplam çözümü